Blog

img

3 sposoby na zwiększenie sprzedaży w Twoim lokalu

Czy jest to w ogóle możliwe, by w krótkim czasie zwiększyć sprzedaż? Ile będę musiał na to wydać pieniędzy? Co się stanie jeśli mój pomysł nie wypali? Jak mam pozyskiwać nowych klientów, jeśli jestem z małej miejscowości i już wszyscy znają mój lokal?

Czytaj więcej
img

Ochrona danych osobowych w gastronomii

RODO wprowadziło w firmach zmiany wpływające na przetwarzanie danych osobowych pracowników, kontrahentów, klientów. Rozporządzenie ma na celu gównie zmniejszenie ilości nadużyć dotyczących wykorzystania danych osobowych.

Czytaj więcej
img

Integracja Foodeliver z operatorem płatności online Tpay

Bezpieczeństwo wpłat i gromadzonych środków, to kluczowa kwestia, dlatego też Tpay zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone uznanymi certyfikatami.

Czytaj więcej
img

Abonament PREMIUM systemu Foodeliver – czy opłaca się w niego zainwestować?

Z miesiąca na miesiąc rozwijamy system Foodeliver, aby był jak najbardziej funkcjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb restauracji.

Czytaj więcej
img

Zwiększenie ilości zamówień dzięki SMSom wysłanym z systemu Foodeliver

Od ponad roku, od czasu rozpoczęcia pandemii koronawirusa branża gastronomiczna musiała się dostosować do nowej, trudnej sytuacji.

Czytaj więcej
img

Dlaczego warto wdrożyć w swojej restauracji system do zamówień online Foodeliver?

Hulaj i Kulaj korzysta z systemu Foodeliver niecałe 6 miesięcy. Zapytaliśmy więc Pana Pawła o pracę na systemie, wrażenia Klientów restauracji oraz ilość zamówień online.

Czytaj więcej
img

Wykorzystanie indywidualnego systemu do zamówień online do zwiększenia utargu restauracji

Chcesz zacząć sprzedawać online? A może korzystasz z platform pobierających dużą prowizję od każdego zamówienia i chcesz się od tego uwolnić? Indywidualny system do zamówień online Foodeliver spełni Twoje wymagania.

Czytaj więcej
img

Jak stworzyć dobry Biznesplan dla restauracji?

Nie każda osoba chcąca otworzyć działalność musi tworzyć Biznesplan.

Czytaj więcej
img

System Foodeliver do zamówień online dla branży piekarniczej i cukierniczej

Możliwość zamówień online jest od dawna bardzo popularna we wszelkiej maści restauracjach.

Czytaj więcej
img

Współpraca z portalami do zamówień online – jakie plusy i minusy za sobą niesie.

Bardzo wiele osób korzysta z internetu robiąc zakupy i dotyczy to również zakupu dań na wynos. Wejście na stronę albo aplikację do zamówień online jest szybkie, proste, nowoczesne a przede wszystkim bardzo wygodne.

Czytaj więcej
img

Czy odpowiedni dobór i przeszkolenie kelnerów ma wpływ na działalność restauracji?

Sukces restauracji to praca zespołowa. Głową zespołu jest właściciel czy też menedżer i do nich należy zarządzanie całym zespołem.

Czytaj więcej
img

Czy warto posiadać indywidualną stronę internetową restauracji?

Wiele nowych ale i funkcjonujących restauracji zastanawia się nad narzędziem marketingu jakim jest własna strona internetowa. Takie rozwiązanie ma oczywiście swoje plusy i minusy, które warto przeanalizować.

Czytaj więcej
img

Podstawy marketingu dla restauracji

Punkty gastronomiczne takie jak restauracje, bistra, bary szybkiej obsługi i inne są obecnie bardzo popularne. Lubimy iść do lokalu na śniadanie, obiad lub na kolację – czy to w celach służbowych, rekreacyjnych, towarzyskich czy po prostu nie umiemy...

Czytaj więcej
img

Upselling - jak obsługa restauracji może doprowadzić do wzrostu zysków?

Właściciel restauracji powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na zadowolenie klientów i zyski mają kelnerzy i kelnerki.

Czytaj więcej
img

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – czy wygląd obsługi, karty menu i sposób podania dań w restauracji ma znaczenie?

Konkurencja wśród restauracji, knajpek, bistr czy barów szybkiej obsługi jest bardzo duża. Mimo bardzo dużej ilości lokalów gastronomicznych widać też spore rotacje – jedne restauracje się otwierają a inne zamykają.

Czytaj więcej
img

Jak poprowadzić marketing, aby system zamówień online przynosił zyski

Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, jak ważne są obecnie systemy zamówień online dla restauracji. Są one nowoczesnym narzędziem marketingowym ułatwiającym wykonanie zamówienia przez klienta oraz ułatwiają pracę obsłudze lokalu.

Czytaj więcej
img

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – czyli jaki wpływ ma wygląd lokalu na działanie restauracji

Obecnie konkurencja wśród restauracji jest bardzo duża. W dużych miastach mijamy restaurację co kilka kroków, a nawet w malutkich miejscowościach czy wsiach mamy kilka czy nawet kilkanaście lokali.

Czytaj więcej
img

System zamówień online dla branży gastronomicznej – remedium na COVID- 19?

W 2020 roku przez pandemię wirusa COVID-19 musieliśmy reagować na pojawiające się trudności i dostosować się do nowych warunków działania. Wiele branż doznało problemów związanych z możliwością wykonywania usług.

Czytaj więcej
img

Samodzielny marketing w systemach zamówień online – kody rabatowe, SMS-y i wiadomości mailowe

Wiele restauracji boryka się z pytaniem, jak poprowadzić marketing, aby przyciągnąć klientów i uzyskać zysk, ale nie wydać majątku. Systemy zamówień online wyposażone w możliwość generowania kodów rabatowych...

Czytaj więcej
img

Event marketing, czyli jak przyciągnąć klientów do restauracji poprzez organizowanie wydarzeń

Restauracja jest na ogół kojarzona po prostu z miejscem, gdzie można zjeść coś dobrego. Jednakże z powodu bardzo dużej konkurencji lokale zaczęły rozszerzać swoje działanie również na organizowanie różnego rodzaju wydarzeń i eventów.

Czytaj więcej
img

Indywidualny system do zamówień online w restauracji – plusy i minusy

Współpraca ze znanymi platformami do zamówień online może przynieść spore korzyści dla lokalu. Niestety współpraca z niektórymi platformami wiążę się również z wysoką prowizją, brak niezależności marketingowej, reklamowanie platformy zamiast własnej marki

Czytaj więcej
img

Fanpage restauracji na Facebooku – jak założyć i prowadzić stronę oraz jakich błędów nie popełniać?

W obecnych czasach prawie wszyscy mają dostęp do Internetu stacjonarnego lub w telefonie. Większość z tych osób korzysta z niego codziennie a niektórzy przez większość dnia.

Czytaj więcej
img

Jak prowadzić marketing swojej restauracji?

Wyjaśnijmy najpierw czym tak naprawdę jest marketing. Jedna z definicji mówi o tym, że marketing jest procesem planowania i realizacji planów, dotyczącym ustalania ceny, promocji oraz dystrybucji produktów albo też usług.

Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany ofertą?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zobaczyć demo systemu? Napisz do nas, oddzwonimy