Jak to działa

theme

Dedykowany indywidualny
motyw szablonu strony

Wraz z systemem zamówień online do obsługi Twoich zamówień z Internetu otrzymujesz responsywną stronę www lokalu, na której możesz udostępnić menu restauracji. Jeżeli chcesz otrzymać unikalną stroną – wykonamy ją dla Ciebie!

Sprawdź ofertę
attr

Moc atrybutów!

Zaawansowany Panel Administracyjny umożliwia Ci zarządzanie atrybutami swojego menu. Do każdego dania możesz utworzyć serie unikalnych cech, takich jak rodzaje sosów, dodatki (płatne i bezpłatne), stopień wypieczenia czy wysmażenia, dodatkowe składniki potrawy.

Sprawdź ofertę
attr

Rabaty

Kreuj samodzielnie swój gastromarketing w Internecie. Udzielaj rabatów % i wartościowych swoim klientom. Badaj skuteczność dotarcia rabatów do klientów.

Sprawdź ofertę
attr

Stworzony
pod urządzenia mobilne

System Foodeliver jest w pełni przystosowany do działania na urządzeniach mobilnych (telefon komórkowy, tablet itp.).

Sprawdź ofertę
map

Skonfiguruj swoje
strefy dostaw!

W Foodeliver możesz określić koszty dostaw w zależności od odległości od Twojej restauracji. Możesz określić stały koszt dostawy lub zwolnić z kosztu zamówienia online powyżej określonej kwoty. O zamówieniach system sam poinformuje Twoich kurierów wysyłając im SMSa

Sprawdź ofertę
clients

Baza wszystkich klientów

Zbuduj własną niezależną bazę danych klientów Twojej restauracji. System Foodeliver pozwala na informowanie klientów o promocjach, nowościach w menu. Teraz maile i SMSy wyślesz do klientów z jednego miejsca.

Sprawdź ofertę
pay

Popularne metody płatności

Nasz system Foodeliver oferuje kilka popularnych metod płatności m.in. PayU, Przelewy24 badź Dotpay.

Sprawdź ofertę
logo

To jeszcze nie koniec!

Foodeliver to nie tylko responsywne i nowoczesne narzędzie zarządzania i pozyskiwania zamówień online. Od teraz możesz prowadzić własny niezależny marketing restauracji aby zwiększyć ilość klientów online.

Sprawdź ofertę

Jesteś zainteresowany ofertą?

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zobaczyć demo systemu? Napisz do nas, oddzwonimy