Nie płać prowizji za zamówienia w Twojej restauracji!

Prowadzisz rozpoznawalną restaurację i nadal płacisz prowizję za zamówienia pozyskane przez pośredników?

Z Foodeliver pozyskujesz zamówienia niezależnie, bez prowizji!

Dlaczego warto uruchomić niezależną od pośredników stronę zamówień online?

Zmniejszasz koszty prowizji do 0 zł

Uzyskujesz większy zysk z zamówień online, które do tej pory wpływały od pośredników, za które płacisz minimum 15% prowizji!

Wypłacasz kiedy chcesz

Nie czekaj na swoje pieniądze za własne zamówienia. Wypłacaj kiedy potrzebujesz. Foodeliver nie zarządza Twoimi środkami. Umowę podpisujesz z dowolnym operatorem płatności online – TPay, PayU, PayPal, DotPay, Przelewy24.

Prowadzisz niezależny marketing lokalu

Wykorzystujesz narzędzia Foodeliver do prowadzenia samodzielnego marketingu swojej restauracji. Plany lojalnościowe, marketingowe, mailowe i SMS-owe pomogą Ci pozyskać zamówienia od powracających klientów.

Pełne wdrożenie i opieka

Uruchomimy unikalną stronę zamówień online, która zostanie dostosowana do Twoich oczekiwań – kolorystyka, zdjęcia, wprowadzenie produktów. Wszystko na gotowo!

Budujesz większą rozpoznawalność marki

Buduj jeszcze większą rozpoznawalność swojej marki pozyskując zamówienia bezpośrednio. Klienci powracają do Ciebie dzięki rozpoznawalności i bezpośredniemu marketingowi.

Nasi Klienci

Co otrzymam wraz z systemem zamówień online?

Foodeliver to nie tylko system zamówień online ze stroną Twojej restauracji. Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Strona ww restauracji

System zamówień online

Narzędzia do samodzielnego marketingu lokalu

Umów się na prezentację!

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie zamówień online Foodeliver?

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz o co pytali nasi Klienci, którzy wcześniej przepłacali prowizję za zamówienia u pośredników!

Czy na pewno nie płacę prowizji za otrzymane zamówienia?

Wiemy jak dużo wysiłku wkładają nasi Klienci w prowadzenie swoich biznesów i nie widzimy powodów, dla których mamy otrzymywać prowizję od zamówień, które nasi Klienci pozyskują samodzielnie. Jeżeli prowadzisz rozpoznawalną restaurację i do tej pory płaciłeś za zamówienia online, prawdopodobnie płaciłeś pośrednikowi za swoją rozpoznawalność. Twoi klienci najprawdopodobniej szukali Ciebie, a trafili na pośrednika, który bazując na Twojej marce, pozyskał pewne zamówienie i pobrał od niego prowizję. Nie płać więcej za tego typu zamówienia!

Kto zarządza moimi środkami za zamówienia?

Twoje zarobki za zamówienia trafiają do wybranego przez Ciebie operatora płatności. Foodeliver nie jest pośrednikiem, zatem nie zarządzamy Twoimi pieniędzmi. Podpisz umowę z wybranym operatorem płatności i wypłacaj środki kiedy chcesz.

Czy mogę przenieść domenę internetową od pośrednika?

Tak, z założenia będzie to Twoja domena internetowa. Twój pośrednik powinien zwolnić Twoją domenę, na której opiera się Twoja marka. Na tej samej domenie powstanie Twój niezależny system zamówień online.

Nie znam się na tym. Czy zrobicie stronę zamówień online za mnie?

W ramach opłaty wdrożeniowej nie tylko uruchamiamy system zamówień online ale również wprowadzamy produkty, przygotowujemy szatę graficzną i kolorystykę strony, dodajemy logo, definiujemy strefy dostaw. Otrzymujesz kompleksową usługę po to abyś mógł skupić się na tym co jest dla Ciebie ważne – serwowaniu doskonałych posiłków:)

Czy muszę mieć własny serwer?

W ramach usługi zapewniamy Ci także opiekę hostingową, aktualizacje i utrzymanie systemu i strony zamówień online. Do Twojej dyspozycji jest również helpdesk.

Czy wykonacie dla mnie stronę www restauracji?

W Foodeliver otrzymujesz od nas gotowe rozwiązanie – stronę www restauracji dostosowaną do Twoich potrzeb. Doskonale rozumiemy jak bardzo jesteś zajęty i dlatego postaramy się odciążyć Cię w tworzeniu strony www restauracji/lokalu. Prawda jest też taka, że zajmie nam to kilka razy mniej czasu niż Tobie. Na początku współpracy, wysyłamy maila z informacjami niezbędnymi do stworzenia strony www. Twoim jedynym zadaniem jest udzielić odpowiedzi na te pytania:) Następnie już po naszej stronie jest stworzenie i skonfigurowanie strony. Otrzymujesz gotowy produkt, gotowy do sprzedaży w internecie!

Obniż prowizje pośredników do 0 zł z Foodeliver!    Zmniejsz prowizję do 0 zł!

    Uruchom swój system zamówień online wraz ze stroną restauracji i zarabiaj bez prowizji pośredników!