Bezprowizyjny system zamówień online dla sieci franczyzowych

Prowadzisz sieć restauracji lub sieć franczyzową lokali gastronomicznych?

Wybierz pewnego dostawcę systemu zamówień online! Bez prowizji od zamówień! 

Dlaczego warto uruchomić swoją sieć restauracji online z Foodeliver?

Brak prowizji od zamówień

Postaw na system zamówień online, za który nie zapłacisz prowizji od zamówień!

Niezależny operator płatności

Zintegrujemy dowolnego operatora płatności z Twoimi systemami zamówień online. Wybór należy do Ciebie – TPay, PayU, PayPal, DotPay, Przelewy24.

Prowadzisz niezależny marketing Twoich lokali

Twoja sieć restauracji może prowadzić niezależny marketing – wysyłaj SMSy, e-maile i kody rabatowe do swojej bazy Klientów.

Pełne wdrożenie i opieka

Uruchomimy unikalne strony zamówień online, które zostaną dostosowane do Twoich oczekiwań – kolorystyka, zdjęcia, wprowadzenie produktów, logotypy. Wszystko na gotowo!

Własna baza klientów

Twoja marka jest już rozpoznawalna i Twoi klienci mogą zamawiać bezpośrednio od Ciebie, bez prowizji. Buduj bazę klientów bez pośredników!

Elastyczność i partnerstwo

Jesteśmy software housem z 9-letnim doświadczeniem. System Foodeliver rozwijamy od kilku lat. Zapewniamy wysoką stabilność rozwiązania, wsparcie i elastyczność.

Nasi Klienci

System zamówień i strona www sieci restauracji

Zobacz co oferujemy sieciom franczyzowym lokali gastronomicznych!

Strona ww restauracji

System zamówień online

Narzędzia do samodzielnego marketingu lokalu

Umów się na prezentację!

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie zamówień online Foodeliver?

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz o co pytali nasi Klienci, właściciele wielu restauracji lub właściciele sieci franczyzowych.

Mam 10 lokali gastronomicznych. Czy mogę liczyć na zniżkę?

W Foodeliver podchodzimy elastycznie do współpracy z właścicielami wielu lokali gastronomicznych lub właścicielami sieci franczyzowych. Jeżeli Twoja sieć rośnie, posiadasz minimum 10 lokali, możesz liczyć na indywidualne podejście i negocjacje ceny wdrożenia i utrzymania systemów zamówień online dla wszystkich Twoich lokali.

Chcę zlecić marketing wszystkich restauracji w sieci. Czy prowadzicie kampanie Facebook Ads i Google Ads?

Jeżeli potrzebujesz również wsparcia w prowadzeniu marketingu swojej sieci restauracji, możesz liczyć na naszą pomoc. Prowadzimy skuteczne kampanie na Facebook’u i w wyszukiwarce Google. Zapytaj Doradcę Klienta o szczegóły oferty w trakcie prezentacji!

Nie mam czasu na parametryzację stron restauracji. Potrzebuję wsparcia.

W ramach wdrożenia systemu zamówień online i każdej strony www restauracji zajmujemy się pełnym wdrożeniem online – customizujemy strony internetowe (logotypy, kolorystyka), wprowadzamy menu i produkty, określamy strefy dostaw. Jeżeli potrzebujesz pomocy w podpięciu operatora płatności – możesz liczyć na naszą pomoc. Oddajemy systemy zamówień online na gotowo!

Dlaczego mam wybrać Foodeliver a nie dużego pośrednika za prowizję od zamówień?

Foodeliver zapewnia Ci narzędzia do budowy niezależnego marketingu i obsługi zamówień bez prowizji. Jeżeli już teraz posiadasz kilka lokali lub jesteś właścicielem sieci franczyzowej, to znaczy, że Twoja sieć cieszy się popularnością i uznaniem klientów. Zapewne otrzymujesz zamówienia dzięki dobrej jakości oferowanych dań, a także dużej rozpoznawalności marki. Czy w takiej sytuacji warto płacić prowizje pośrednikowi za pozyskane zamówienia? Nie rezygnuj z innych kanałów pozyskania zamówień, jednak buduj równolegle swój niezależny, bezprowizyjny kanał sprzedaży!

Chcę stworzyć portal sieci franczyzowej lub sieci lokali

Jeżeli chcesz stworzyć portal „zbiorczy”, z którego Twoi klienci będą mogli składać zamówienia, czy przechodzić na poszczególne strony restauracji, możesz na nas liczyć. Zapytaj o szczegóły Doradcę Klienta w trakcie prezentacji.

Pewny system zamówień online dla sieci restauracji i franczyz bez prowizji!    Zmniejsz prowizję do 0 zł!

    Uruchom swój system zamówień online wraz ze stroną restauracji i zarabiaj bez prowizji pośredników!